הזדמנות חד פעמית ליצירת

תעסוקה

Artboard148copy@3x_optimized

תעסוקה:

כחלק מתפיסת העולם החברתית שלנו, אנו מאמינים בכוח שיש לעסקים להטיב עם החברה ולכן יחד עם עמותת שק"ל – שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלות ע"ר המסייעת לבעלי מוגבלויות ממגזרים שונים (דתיים וחילוניים, יהודים וערבים) עם צרכים שונים וברמות תפקוד שונות. אנו נותנים הזדמנות תעסוקתית, העסקה שוויונית ומתן הזדמנויות לאנשים עם צרכים מיוחדים להשתלב במעגל התעסוקה

רשת חנויות 'המציאון' מעסיקה עובדים עם צרכים מיוחדים בליווי מקצועי של עמותת שק"ל ואנו ממש רואים את הערך האנושי העצום שהם מביאים לחנויות. העובדים מבצעים עבודות מיון, סידור, שירות לקוחות ואפילו מכירה, הם מכירים כל פיסת בד ופריט ואנו רואים כיצד בזכות שיתוף הפעולה והליווי, העובדים המיוחדים, גדלים, מתפתחים, רוכשים ביטחון עצמי ומשפרים את יכולות התקשורת הבין-אישית שלהם. אנו ושמים דגש רב על טיפוחם המקצועי ועל הכשרתם, מתוך אמונה בהכרח הקיים להעצמתם האישית ולעידוד תחושת המסוגלות שלהם להשתלב בחברה.

אני ממש רואים את הערך האנושי העצום שהם מביאים לחנויות. הם מכירים כל פיסת בד ופריט ואני רואים כיצד בזכות שיתוף הפעולה והליווי, העובדים המיוחדים גדלים , מתפתחים, רוכשים ביטחון עצמי ומשפרים את יכולות התקשורת הבין-אישית שלהם.

רשת החנויות שלנו מהווה עבורם בית שאליו הם מגיעים בכדי לעבוד בסביבה תומכת ומכילה, המאפשרת להם לגדול, ללבלב ולפרוח. לכן, כשאתם רוכשים מוצרים או ביגוד באחת מחנויות האופנה שלנו, אתם גם מתחדשים בפריטים שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר, וגם תומכים ומסייעים במערך תעסוקתי רב-שלבי לאוכלוסיות מתקשות ולבעלי מוגבלות. אתם מעניקים שוויון הזדמנויות לאנשים עם צרכים מיוחדים ומאפשרים להם לחיות חיים בעלי משמעות ולממש את יכולותיהם.