הזדמנות חד פעמית לתרום

לקהילה

Artboard 89@2x (1)

קהילה:

לכל אחד מאתנו יש בבית פריטים מצוינים שרכשנו בעבר והם שוכבים מיותמים, מאוחסנים ומאובקים ללא שאנו עושים בהם שימוש, כשלמעשה הם יכולים לקבל חיים חדשים אצל אדם אחר. 'המציאון' נוצר במיוחד בשביל הפריטים הללו.

אצלנו במציאון תוכלו למסור פריטים שלא נגעתם בהם שנים ושאינם בשימוש בידיעה שאלה ישמשו אדם אחר שצריך אותם וייהנה מהם. מה שאתם לא צריכים יותר יכול להיות אוצר לאדם שאתם לא מכירים הזקוק להם.

אנו מאמינים בהזדמנות שנייה – כל הפריטים שנמכרים בחנויות שלנו נתרמו מהקהילה ונמכרים בחזרה אל הקהילה במחירים הוגנים.

אנו כאן בכדי לתת לפריטים שאינכם צריכים יותר חיים חדשים כך שאדם אחר יוכל להגיע, להתאהב בהם וליהנות מהם.

במתחמים האורבניים של רשת החנויות שלנו תוכלו לבחור ממגוון רחב של ביגוד, הנעלה, כלי בית, חפצי נוי, ספרים, תקליטים, אקססוריז, תכשיטים ואפילו יצירות אמנות יפיפיות במחירים שווים לכל נפש. לכלכלה החדשה והעגולה הזו אין גבולות סוציו-אקונומיים – מה שקבלנו מהקהילה אנו גם מחזירים אל הקהילה. אנו מסתמכים על תרומות יד שנייה איכותיות, אותם אנו מוכרים לאחר סינון קפדני במיוחד. ברשת החנויות שלנו תמצאו קולקציות מגוונות עם ניחוח ווינטג' וטונות של סטייל שהגיעו אלינו מתורמים שהם גם הרוכשים שלנו…

יש משהו מיוחד, מופלא וראשוני אפילו, בלהציג מוצרים שהיו שייכים למישהו וכעת 'מחפשים בית' חדש. עם השנים חנויות 'המציאון' הפכו לקהילה של ממש – אנשים באים, מתרשמים ורוכשים מכל הבא ליד. זה מרתק לצפות בקהילה המגוונת הזו שנבנתה וכבר מונה עשרות אלפי משתמשים רשומים ברשימות התפוצה שלנו.

נשים וגברים, נערות ונערים, יהודים, ערבים, חילוניים ודתיים – כולם מגיעים לטייל בין המתלים והמחלקות כדי לחקור, לשוטט ולמצוא פריטים ייחודיים, קלאסיים, אופנתיים, מגוונים ואיכותיים שלא היו מוצאים בשום מקום אחר.

בין המדפים שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של ביגוד קאז'ואל, ווינטג' וספורט לצד מותגי יוקרה והכל במחירים הוגנים. בואו לבקר אותנו כדי להתרשם ממבחר גדול של שמלות, מעילים, סריגים, כובעים, צעיפים, תכשיטים, כלי הגשה, ספרים, תקליטים ועוד. אצלנו, אין פריט אחד פעמיים.

זוהי הזדמנות עבורכם לתרום ולהירתם!